Wiemy jak ważny jest branding, jak istotne są dobre skojarzenia, i jak trudne jest zapadnięcie w pamięć potencjalnemu klientowi. Nie jestem rekinem biznesu, prowadzę małą manufakturę, gdzie przekształcam naturalną glinę w przedmioty. Czasy długopisów i smyczy z logo powoli mijają. Ważny jest pomysł, praktyczność, ważne jest aby przedmiot się przydał, był ładny, wyjątkowy, a logo… nienachalne.
Od lat współpracuję z firmami z różnych branż. Wykonuję dla nich kubki, filiżanki, talerze, pojemniki na świece, różnorodne upominki świąteczne dla klientów, podziękowania za udaną współpracę w formie zawieszek, płytek, podstawek.
Na koncie mam ceramikę stworzoną dla takich firm jak Husqvarna, Moon Aura, Zakład Zieleni Sekwoja, Restauracja Za kulisami, Agroturystyka Wypoczywajka, Restaracja Sueno i Pstrąg Pustelnia, Urząd Marszałkowski Woj. Lubelskiego- upominki na Expo 2020 w Dubaju i jajka na Wielkanoc. Stworzyłam havan dla AI Matcha, kubki pamiątkowe z Cisnej, Soliny czy Białki Tatrzańskiej. Wykonywałam ceramiczne sety dla Blue Biznes Media i Integrity Partners.

Jeśli zainteresuje Cię moja oferta, masz pomysł i szukasz wykonawcy, zapraszam. Nie dolewam z form, głównie toczę na kole garncarskim, dzięki temu każdy przedmiot jest wyjątkowy, i zachowuje rękodzielniczy charakter.